PVC hallid

EXACOR pakub PVC halle vastavalt kliendi soovitud mõõtudele – koostame projekti vastavalt Teie ettevõtte vajadusi silmas pidades. Meie lahendused on läbimõeldud ning kate on korralikult kinnitatud ning ilusti pingul.

PVC hallid

Standardsete suurustega pvc hallide mõõdud on järgnevad:

Laius ilma vahepealsete tugipostideta: 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 50, 60 meetrit

Madalaim kasulik kõrgus siseseina ääres: 3, 4, 5 või 6 meetrit. Vajadusel saame projekteerida ka kõrgemaid lahendusi.

Hallide pikkus ei ole piiratud.


EXACOR pvc-hallid koosnevad monteeritavast teraskarkassist ning PVC-kattest, mis moodustab halli seinad ja katuse. Monteeritav konstruktsioon võimaldab hallide kiiret püstitamist ja demonteerimist, seega sobib hall hästi nii püsivaks ehitiseks, kuid võimaldab ka ümberkolimist.

Kuumtsingitud teraskarkassil PVC hall on kindel investeering aastakümneteks – seda saab ettevõtte kolides edukalt kaasa võtta ning võimaldab seda oma eluea jooksul erinevates kohtades kasutada.


Exacori pvc hall on võimalik varustada kõige vajaminevaga: tõstuste, valgustuse, ventilatsiooni, elektrivarustusega jne. Võtke palun ühendust ning leiame optimaalse lahenduse, mis vastab Teie ettevõtte vajadustele!

PVC kate ning selle vastupidavus

EXACORi pvc hall on valmistatud tugevast kuumtsingitud metallkonstruktsioonist ning vastupidava PVC kattega – kate on valmistatud Soomes ning on UV kindel. Hallide valmistamisel kasutame 900g/m2 katet. Selle elueaks loetakse vähemalt 30 aastat, kui on täidetud järgnevad tingimused:

  • PVC hallidele peab olema valitud õigete parameetritega kate (tõmbetugevus, UV kindlus, hallitusele vastupidav)
  • Eestisse paigaldatav PVC hall nõuab katet, mis on mõeldud põhjamaisesse kliimasse. Sellest tulenevalt kasutame vaid katteid, mis on valmistatud Soomes. Hiinas valmistatud katteid me kindlasti ei soovita – sageli puudub neil nii UV kindlus, kui ka tugevus ei ole tegelikkuses see, mis katte tootja on välja reklaaminud
Metallkonstruktsioon ning selle vastupidavus

EXACOR’i PVC hall koosneb kuumtsingitud teraskonstruktsioonist ja PVC kattest. Teraskonstruktsioon projekteeritakse vastavalt tellija mõõtudele ja valmistatakse Eestis. Projekteerimisel arvestatakse kohalikest ilmastikuoludest tulenevate nõuetega.

Kuumtsingitud teraskonstruktsioon (standard BS/IS EN 1SO 1461) on vastupidav korrosioonile pika aja vältel – see on suur eelis värvitud teraskonstruktsiooni ees ning tagab hallile hea järelturu ka kümne aasta möödudes.

Uksed ning sissepääsulahendused

Ustena kasutatakse rippuksi, ripp- PVC kangast või ülestõstetavaid garaažiuksi. Võimalik on uksed ka automatiseerida.

Vaheseinad siseruumi eraldamiseks

Sõltuvalt otstarbest rajatakse vaheseinad kas PVC’st, plekist või keevispaneelist.

Valgustus ja elekter

PVC halli heledam kate kumab päevasel ajal läbi ning annab lisavalgust – see on suur eelis ning energia kokkuhoid võrreldes pvc-halli-välisvalgustus-300x225plekk-katuse ja seintega.

PVC halli valgustus on võimalik kinnitada halli fermide külge.

Ventilatsioon ja õhuniiskus

Halli sisekliima tagavad ventilatsiooniavad. Vajadusel saab katusele paigaldada motoriseeritud ventilaatori või vastavalt tundliku kauba vajadustele eraldi niiskusreguleerija.

ÜLDINFO:

Tarneaeg

Tavaliselt on hallide tarneaeg olenevalt suurusest ning hetkejärjekorrast 6-14 nädalat.

Paigaldus

Kuumtsingitud teraskonstruktsioon koosneb postidest ja fermidest, mis monteeritakse kohapeal poltliite abil. See tagab võimaluse vajadusel halli kiirelt demonteerida ning paigaldada uues asukohas. PVC kate koosneb olenevalt halli suurusest 3-4 osast, mis kohapealse paigalduse käigus ühendatakse omavahel PVC keevituse abil.

PVC hall ei vaja tingimata VUNDAMENTI. Olenevalt suurusest paigaldatakse PVC hall vahetult kas asfalt või betoonplatsile. Loomulikult saab PVC halli paigaldada ka vundamendile.

Garantii

Hallide kuumtsingitud teraskonstruktsioonid on väga vastupidavad. Kuumtsingitud pinnakatte roostekindluse kohta saame AS GALV-EST kodulehelt järgmise info: rahvusvaheline tsinkimisettevõtete liit on teatanud, et tänapäeval võib tüüpiline tsingitud pinne saavutada enamikes keskkondades pinde elueaks 50 aastat.

Hallide PVC kattematerjalina kasutame 900g/m2 kangast. Selle elueaks loetakse erinevatel andmetel 20-30 aastat. Ülemaailmne praktika on näidanud, et ka 30 aastat tagasi paigaldatud hallidel täidab PVC kate oma ülesannet senimaani.

Mis on EXACOR’i PVC hall

– Exacor’i PVC hall ei ole telk – see on hoone
– Exacori hallidel on CE sertifikaat
– vastavad tuule- ja lumekoormusnõuetele
– laius ilma tugipostideta kuni 50 meetrit
– võimalik projekteerida sildkraana
– kiire püstitus ja demontaaž
– tugev ja vastupidav kuumtsingitud teraskarkass
– karkassi vastupidavus vähemalt 50 aastat
– pvc katte vastupidavus vähemalt 30 aastat

Võta ühendust ja leiame kvaliteetse lahenduse hea hinnaga!

mWeb